MINE E-POODI !
Pealeht » KÄSITÖÖKOMPLEKTID - LITRITEST MOSAIIK

KÄSITÖÖKOMPLEKTID - LITRITEST MOSAIIK

Tuleb meeles pidada, et tasakaalustatud arengu jaoks tuleb stimuleerida mõlemat aju poolkera, et areneks lisaks loogikale ka loovus.

 

Seda aitavad saavutada Briti firma KSG Crafts tooted, mis on turul olnud juba mitukümmend aastat. Tooted, mis lasevad olla loovad koos vanematega: litrite ja helmeste mosaiigid, mosaiik geel jne.

 

Sellest sektsioonist leiate palju originaalseid ideid ja suure valiku saadaolevaid materjale.

 

Isegi meie kogemustele toetudes on raske esile tõsta ühte kindlat toodet sellest nimekirjast. Igaüks neist on meie klientide seas populaarne.

 

Valmistoode ei ole nipsasake ega kujundusdetail või dekoratiivne element. Kasutades meie loovkomplekte saate teie ja teie laps väljendada oma isikupära!

 

Ja tähtsaim osa kogu protsessis on inimestevaheline suhtlus!

 

Litritest mosaiik
Pildil on sametine aluspõhi, millele skeemi järgi kinnitatakse nööpnõelte abil litrid. Alustuseks tuleb paigutada polüstüroolile helesinist või musta värvi aluspõhi, mis on punktikestega üle trükitud, nõnda et see hästi sobiks, kinnitades selle kõik nurgad nööpnõeltega. Pildile paigutatakse hoolikalt litrid ja helmed ning kinnitatakse need nööpnõelte abil. Vea tegemise korral on kerge teha parandusi - võtke lihtsalt nööpnõel välja ning asetage õigesti.