MINE E-POODI !
Pealeht » QUERSETTI - NUPU MOSAIIK » Vanusegrupp 4 + » 1001 Salakood

1001 Salakood

  • - Laos : 1 tk.
  • - Koduleht:
  • - Vanus: 8+
  • Hind: 15.50 €

Tahad saada tõeliseks spiooniks ja arvata ära salakoodi? Siis oled leidnud mängu, mis on mõeldud just sulle! Mõtle loogiliselt, võrdle, analüüsi ja ära kaota usku iseendasse! Koodimurdjal tuleb deduktiivset arutluskäiku ja loogikat rakendades proovida mõistatada vähima arvu katsetega ära teise mängija loodud salakood.
Just sinul õnnestub arvata ära salajane šiffer ja saada rahvusluure superagendiks!
Tõelistele erudiitidele mõeldud kahe keerukustasemega strateegilist mängu saavad mängida kaks või enam mängijat. Illustreeritud lehekesed mängu komplektis näitavad erinevaid salakoodi keerukustasemeid; koodi saab koostada 4‐või 5‐kohalise, kasutada on 8 värvust.
Komplekt: 1 augustatud alusplaat, 2 algajatele mõeldud tahvlit, 2 ekspertidele mõeldud tahvlit, 1 karp nuppudele, 80 musta ja valget vihjenuppu, 280 mitmevärvilist mängunuppu, 1 koodikate.
Mängujuhend
Salakood on loogiline lauamäng lastele alates 8‐ndast eluaastast. Mängijad jagunevad kaitsjaks ja ründajaks. Esimene mängija koostab 5 nupust salakoodi ja paneb nuppudest koodi välja koodikatte taga oleva koodilahtri pesadesse. Teisel mängijal, kes ei tohi koodi näha, tuleb see ära arvata, alustades mänguvälja esimeselt realt.
Ründaval mängijal tuleb arvata ära 5 salastatud nupu paigutus ja värvus. Ta paneb mänguvälja esimese rea suurtesse avaustesse 5 nuppu. Kaitsjal tuleb vastata väikeste vihjenuppudega väikestes avaustes. Seejärel püüab ründav mängija salakoodi uuesti lahti murda, võttes arvesse kaitsjalt saadud teavet. Koodi äraarvamiseks antakse 10 katset.
Kui osaleja arvab koodi ära, saab temast mängu võitja. Kui kumbki mängija ei suuda salakoodi 10 katsega lahti murda, on võitjaks mängija, kellel on ridades rohkem punaseid nuppe. Mäng aitab lapsel arendada mälu, loogikat, mõtlemist ja vaatlemisoskust, samuti annab mäng võimaluse veeta lõbusalt aega.

Tee päring toodele