MINE E-POODI !
Pealeht » Firmast

Firmast

Tere tulemast meie veebipoodi!

 

Te olete vaadanud meie veebilehte – sellest järeldame, et teil on lapsed. See tähendab, et mänguasjad tulid teie ellu kindlalt ja jäädavalt. Lapsevanemal ei ole midagi paremat kui näha oma last entusistlikult uue mänguasjaga mängimas. Mänguasjad on suur osa tema elust!

 

Maailmas on palju mänguasju ning me soovime aidata teil orienteeruda selles uskumatus mitmekesisuses, nii et teie lapsed ei oleks nendega kõigest rahul vaid need aitaksid teie lapsel ka areneda.

IQ Kids – meeskond eksperte, kelle mõtlemine on suunatud edule. Me otsime pidevalt parimaid lastekaupu ja uudistooteid, mida tutvustada lastele ja nende vanematele.


Me oleme uhked, et oleme suutnud koondada suurema osa parimaid Euroopa ja maailma mänguasjatootjad ühele internetilehele, ning muuta nad kättesaadavaks võimalikult paljudele lapsevanematele. Ning me oleme õnnelikud, et veebipood ja kauplemine ei ole pelgalt töö vaid ka huvitav protsess – me kasvame ja areneme koos teie lastega!

 

Hoolimata suurest konkurentsist oleme kindlad, et meie pood on suurepärane leid kohusetundlikele ja hoolivatele vanematele. Me näeme tihti samu inimesi – meie kliendid ostavad korra ning tulevad ikka uuesti ja uuesti tagasi, et osta intelligentseid ning kasulikke kinke nii oma kui teiste lastele. Me oleme selle eest väga tänulikud!


Miks meilt osta?

 

 

  • Meie poes on üle 1000 toote lapse mitmekesiseks arenguks.

  • Meie mänguasjadel on suurepärane potensiaal ning pakuvad teie lapsele rõõmu kuid või isegi aastaid. Kõrge kvaliteediga mänguasju võite laenate sõpradele, naabritele või isegi pärandada järgmisele põlvkonnale.

 

  • Me oleme loonud suurepärased partnerlussuhted parimate mänguasjatootjatega, seega võime teile pakkuda uusi tooteid enne teisi. Meie tootevalikut uuendatakse pidevalt.

 

  • Kõik meie tooted on valmistatud Euroopas. Nad on turvalised ja neil on Euroopa kvaliteeditunnistused, paljud neist on valmistatud vaid looduslikest materjalidest.

 

  • Kui te ei osta oma lastele ning teil on valimisega raskusi, siis saate osta kinkekaardi (väärtusega 10, 15 või 20 eurot)..

 

  • Ustavad kliendid naudivad soodustusi saades pärast esimest ostu kliendikaardi.

 

  • Ja mis tähtsaim – IQ Kids veebipoes on ideaalne hinna-kvaliteedi suhe. Pettumus on võimatu!