MINE E-POODI !
Pealeht » IQ Kids: areneme koos

IQ Kids: areneme koos

Teie laps – kõige targem ja andekam!

 

Loomulikult teadsite te seda juba ilma meietagi. Iga vanem usub, et tema laps on eriline. Ja nii ka on! Ei ole tüüpilisi või tavalisi lapsi. Igaüks neist on sünnist saati nagu puhas leht, ja sõltub teist, kuidas nad füüsiliselt ja vaimselt arenevad. Vanemate ülesandeks on luua keskkond, kus lapse talendid ning oskused saaksid esile tulla.

 

IQ Kids arendavate mänguasjade veebipoe asutajad ja loojad on kindlad, et igas lapses on peidus teadmistejanu ning potensiaal, mida saab avada läbi arendavate mängude. Mis saab aastatega sellest potensiaalist, sõltub täielikult lapse vanematest.

 

Me oleme täiesti kindlad, et kui teie laps naudib õppimise protsessi, siis see teeb talle suure teene. Ja võib-olla mõne aastaga õpib teie laps kõike siin maailmas!

 

Kõik, mida vaja põnevaks õppeprotsessiks ning mis on huvitav nii täiskasvanule kui lapsele, leiate meie poest:

  • mängud loogika arendamiseks,
  • mänguasjad kompamise aistingu ja visuaalse taju suurendamiseks,
  • rakendused,
  • värvimine,
  • käsitöökomplektid
  • ja palju muud.

 

Meie veebipood – intelligentsete mänguasjade kuningriik, aastate pikkuse kogemusega IQ Kids töötajate poolt valitud ja soovitatud tooted. Kõik mängud meie poes ei toeta vaid loovat mõtlemist, vaid mitut omadust: püsivust, tähelepanelikkust, suhtlusvõimet. Arendavad mängud parandavad mälu, suurendavad intellektuaalset taset ja muude oluliste oskuste arengut.

 

Tähtis on ka see, et paljud mängud hõlmavad vanemaid.

Läbi selle loova dialoogi areneb teie lapsel tasakaalustatud iseloom ja ta on teile alati tänulik selle lõbusa dialoogi eest ning austab teid selle pärast. Muidugi kui te võidate, või vähemalt tulete mänguga toime!

 

IQ Kids poe tootevalik on mõeldud erinevatele vanuserühmadele.

Meie mänguasjadega – mille kvaliteedi me garanteerime, sest ka meie lapsed mängivad nendega! – areneb teie laps palju kiiremini ja harmoonilisemalt.

 

Leiate midagi huvitavat päris pisikestele (1-2 aastat) ja ka kooliealistele (7-8 aastat). Meie mänguasjadega – mille kvaliteedi me garanteerime, sest ka meie lapsed mängivad nendega! – areneb teie laps palju kiiremini ja harmoonilisemalt.

 

Kõik tooted on valmistatud ohututest materjalidest, ainult parimat teie lapsele. Me saame kõik tooted otse usaldusväärsetelt tootjatelt. Kui tegemist on lastega, siis me ei tee kvaliteedi osas ühtegi kompromissi.


Tutvuge kõigi toodetega meie tootevalikus.

 

 

Et küsida nõu meie ekspertidelt, vajuta siia. Suudame kindlasti anda vajalikku nõu ning aidata teil otsust langetada. Täname teid teie huvi eest ning soovime teile meeldivat ostmist.

 

Rohkem saate meie kohta lugeda siit.