Pealeht » SMART GAMES LOOGIKA MÄNG » Vanusegrupp TRAVEL 5+ 6+ 7+8+ » 514541 Anakonda

514541 Anakonda

  • - Koduleht:
  • - Vanus: 7 - 99
  • Hind: 16.50 €

АNAKONDA 514541.

Selles mängus on teil vaja koostada mao kujutis peast kuni sabani, asetades pusle kõik osad mängulauale. Hoidu peitu pugeva mao eest! Igal pusletükil on kaks poolt ning on vaja valida, kumbapidi see asetada.

Võtke välja kõik osad, valige ülesanne ning asetage detailid vastavalt juhendile. Pane mao pildiga pusle kokku, asetades ülejäänud osad iseseisvalt mängulauale. Kuna detailid on kahepoolsed, saab valida, millist poolt on vaja ülesande lahendamisks kasutada. Isegi kui mõni detail on tühi, tuleb see mängulauale asetada.

100 erineva raskustasemega ülesannet, mille eesmärgiks on panna kokku mao keha peast sabani, nii et madu oleks katkematu, koos pea ja sabaga.

Mõistatusel on viis raskustaset, ülesande keerukus on määratud iseseisvalt lauale asetatavate detailide arvuga. Mäng arendab loogilist mõtlemist, tunnetuslikke omadusi, fantaasiat ja peenmotoorikat, treenib mälu, nägemistaju ja ruumilise mõtlemise oskust.

Komplektis on karp mängulauaga, 8 kahepoolset pusleplaati, raamatuke mängureelitega.
On nähtud ette ka nipid ja vastused juhuks, kui ülesanne osutub liiga raskeks. Mängijate vanus 7 kuni 99 aastani, detailid ja karp on valmistatud vastupidavast kvaliteetsest plastikust, ülesannetebuklett - lakitud värvitrükk.

 

 

 

Tee päring toodele